Spausdinti

ABENA yra šeimyninė Danijos kompanijų grupė įsikūrusi Aabenraa  mieste pietų Danijoje. Įkurta 1953 Terp-Nielsen šeimos, šiandien ji įdarbina daugiau kaip 1200 žmonių visame pasaulyje.

Per nuoseklaus augimo dešimtmetį ABENA grupė tapo viena iš pirmaujančių sveikatos priežiūros produktų gamintojų Europoje.

ABENA specializuojasi sugeriančių higienos produktų gamyboje, kurie kuriami naudojant naujausias technologijas ir inovacijas.

ABENA produkcija gaminama 14-oje šalių. Gamybos linijos veikia ištisą parą, septynias dienas per savaitę, ir pagamina 3 milijonus vienetų produkcijos per dieną. ABENA turi visiškai automatizuotą logistikos centrą – vieną iš šiuolaikiškiausių centrų visame pasaulyje – prijungtą prie gamyklos Danijoje. ABENA gamyboje yra įdiegtos ISO 9001, 14001 ir 18001 vadybos sistemos.

ABENA produktai yra parduodami visame pasaulyje per ABENA filialus ar profesionalius distributorių tinklus. Tai yra dalis pilno aprūpinimo sąvokos – koncepcija, siūlanti individualius sprendimus kiekvienam ir užtikrinanti galutinį produktų vartotojų poreikių tenkinimą ir jų gyvenimo kokybę.

 

 

ABENA filosofija

Intelektualūs ir individualūs sprendimai formuoja tikslų pagrindą slaugos kokybei bei efektyvumui gerinti. ABENA siūlo visą aibę sprendimų skysčių sulaikymui.

Nėra vienos tokios individualios slaugos sistemos, kuri pasiūlytų sprendimus visoms problemoms. Mūsų filosofija remiasi tuo, kad visi mūsų sprendimai yra nukreipti galutinio specifinei problemai spręsti.

Norint pasirinkti geriausią sprendimą, kuriam individualiai pritaikyta slauga yra esminis dalykas, reikalingas platus gaminių asortimentas. Tuo pačiu tai yra:

  • Slaugos kokybės augimas;
  • Išlaidų mažinimas.