Spausdinti

DAUGKARTINIS PAKLOTAS ABRI-SOFT

Daugkartiniai sugeriantys paklotai naudojami čiužinių, lovų, kėdžių apsaugai. Tai itin patogi ir ekonomiška priemonė žmonėms, turintiems šlapimo nelaikymo sutrikimų. Auginantiems kūdikius šie paklotai praverčia čiužinukų apsaugai (lovytėse, vežimėliuose). Abri-Soft daugkartiniai paklotai neperšlampa dėl nelaidaus apatinio sluoksnio ir apsaugo čiužinius ar kitus paviršius nuo sugadinimo. Viršutinis sluoksnis sugeria atsiradusius skysčius – gulinčiojo oda nešlampa, nėra diskomforto - tai pagrindinis skirtumas nuo klijuočių ar gumuotų lovos apsaugos priemonių.

Daugkartinius paklotus galima naudoti:

-          Nuolatinei čiužinių apsaugai (lovose, vaikiškose lovytėse, vežimėliuose)

-          Laikinai apsaugai keičiant sauskelnes (tiek suaugusiems, tiek vaikams

-          Oro vonioms (pertraukoms nuo sauskelnių)

Sušlapusį ar suteptą daugkartinį paklotą tereikia išskalbti. Paklotus galima skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje iki 95°C temperatūroje (galima skalbti apie 300 kartų).

Abri-Soft daugkartinių paklotų dydis 85x90cm, tad puikiai tinka lovai, tiesiant paklotą jos centre, didžiausios skysčių tikimybės vietoje. 2500 ml sugeriantis paklotas gali būti naudojamas ištisą naktį, nes tokio kiekio skysčių žmogus neišskiria per parą.

Abri-Soft daugkartiniai paklotai būna dviejų rūšių: be užlenkimų ir su užlenkimais. Užlenkimai – papildomi audinio kraštai, skirti pakišti juo po čiužiniu. Paklotai su užlenkimais stabiliai laikosi vienoje vietoje ir žmogui vartantis nenuslenka.

Praktiškas patarimas – rekomenduojama turėti du paklotus. Kol vienas skalbiamas ir džiovinamas, naudojamas antrasis.

Naudojant daugkartinius paklotus sutaupomi pinigai, susidaro gerokai mažiau išmetamų šiukšlių, nei naudojant vienkartinius paklotus. Abri-Soft – praktiškas ir ekonomiškas sprendimas: saugu, taupu ir patogu.