Spausdinti

ŠLAPIMO NELAIKYMO PRIEMONĖS IR APLINKA

Šiaurės Europos šalys stengiasi lyderiauti mūsų aplinkos išsaugojime.

Produktai su Nordic Eco ženklu yra vieni ekologiškiausių iš šiuo metu esamų produktų. Šio ženklo aplinkosauginiai reikalavimai nuolat auga. Kurdama produktus ABENA grupė skiria ypatingą dėmesį aplinkai.

Nordic Eco ženklas

- Klimatas -
visi celiuliozės pluoštai turi būti gauti, palaikant atkuriamąją miškininkystę.

- Žaliavos - visos žaliavos turi atitikti griežtus gamybos reikalavimus, pvz. mažinančius aplinkosaugos teršimą CO2.

- Kenksmingi chemikalai - draudžiamos tokios cheminės medžiagos kaip kvapikliai, losjonai, PVC ir ftalatai.

- Pavojingos nuotekos - visas gamyboje naudojamas vanduo turi būti išvalytas, t.y. turi likti mažiau negu 0,15kg AOX/t popieriaus*.

- Atliekos - gamybos procese leidžiama ne daugiau kaip 5% atliekų.

- Valstybinės normos - gamyba turi atitikti visas gamybines normas.

(*AOX=absorbuojami organiniai halogenai - šis rodiklis naudojamas nustatant perteklinį halogenų, fluoro, chloro, bromo ir juodo kiekį nuotėkose).ABENA nauji PREMIUM produktai, skirti šlapimo nelaikymui, yra pirmieji turintys ekologišką Nordic Eco ženklą. Šiuo ženklu žymimi tik labai aukštus žaliavų ir gamybos proceso kokybės reikalavimus atitinkantys produktai.

Šlapimo nelaikymo priemonių gamintoja ABENA siūlo naujus produktus, kurie pažymėti ekologiniu NORDIC ECO ženklu, dar vadinamu SWAN (Gulbės ženklu). Šis  ženklas yra oficialus ekologinis Šiaurės Europos šalių ženklas, kurį pirmą kartą Šiaurės Europos šalių ministrų taryba panaudojo 1989-ais metais. Juo ženklinami produktai atitinka griežtus aplinkosaugos bei kokybės reikalavimus ir yra saugūs vartotojui bei turi mažesnį neigiamą poveikį aplinkai. Įsigiję produktą su šiuo ženklu būsite tikri, kad jo sudėtyje nėra: