Spausdinti

ABENA odos priežiūros priemonės


Abena slaugos odos priežiūros priemonės – specialiai sukurtos, atsižvelgiant į vyresnio amžiaus žmonių fiziologinius procesus ir slaugomų pacientų odos priežiūros poreikius:


  • Palaiko normalią odos terpę ir neleidžia daugintis mikroorganizmams, nes yra neutralaus pH faktoriaus (Įprasto muilo pH yra nuo 9 iki 11, todėl yra labai šarminis. Naudojant įprastą muilą, yra išbalansuojamas odos drėgmės kiekis, paviršiuje terpė tampa šarminė ir todėl įvairūs mikroorganizmai auga greičiau).
  • Sudėtyje neturi kvapiklių, todėl nesukelia alerginių reakcijų, galima naudoti ir itin jautrios odos pacientams. Abena produktai ženklinti Anti Astma& Alergija ženklu.
  • Abena produktai itin kokybiški, sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, o gamybos procesas itin griežtai kontroliuojamas, todėl produktai ženklinami Eco Nordic ženklu.

Pasirinkus Abena slaugos odos priežiūros priemones, turėsite visą kompleksinį sprendimą prižiūrėti slaugomų pacientų bei vyresnio amžiaus žmonių odai, nes ABENA slaugos odos priežiūros priemonės apima visus odos priežiūros etapus: prausimą, maitinimą ir drėkinimą bei specialią žaizdų ir odos priežiūrą.

Mėlyna linija

Prausimosi priemonės su vandeniu: Švelnios konsistencijos prausimosi priemonės atstato natūralią kūno odos drėgmę, tinka naudoti kasdien.

Žalia linija

Prausimosi priemonės be vandens: šios priemonės tinka asmens higienai lovoje gulinčių ir nejudančių pacientų.

Geltona linija

Kremai ir losjonai: šios linijos produktai skirti kūno odai, kuriai reikalinga ypatinga priežiūra ir apsauga.

Pilka linija

Specialūs kremai ir gydomieji tepalai: šie produktai tinka labai sausai odai prižiūrėti, kurių oda neatkuria drėgmės balanso ir išsausėja.