Apie mus

Kadangi mums rūpi, mūsų vizija yra užtikrinti savo gaminių aukščiausią kokybę vartotojams, visuomet atsižvelgiant į tvarumą. ABENA yra šeimai priklausanti Danijos įmonė, turinti daugiau kaip 2 000 darbuotojų ir veikianti daugiau kaip 90 šalių visame pasaulyje. ABENA pagrindinė būstinė yra Aabenroje, Danijoje, mūsų gamyklos yra Danijoje, Švedijoje ir Prancūzijoje, o gaminius gauname iš viso pasaulio. Mūsų produktų asortimentą sudaro daugiau kaip 38 000 gaminių. Tenkiname visų poreikius - nuo sveikatos priežiūros ir medicinos produktų iki produktų įvairioms pramonės šakoms.

ABENA vertybės

ABENA vertybės

Mums labai svarbus tiek gaminys, tiek gamybos procesas, todėl ABENA prekės ženklas gali būti laikomas skandinavišku kokybės ženklu ir pagrindinių vertybių, kuriomis grindžiamas mūsų verslas ir kasdieninė veikla, simboliu. Mūsų vertybės yra skaidrumas, lankstumas, socialinė atsakomybė ir verslo etika.
ABENA sertifikatai

ABENA sertifikatai

ABENA produkcija  atitinka daugelio eko-sertifikatų reikalavimus: FSC, EU ecolabel, Nordic Swan ir kt. Gamybos procesas optimizuotas taip, kad būtų naudojama kuo daugiau perdirbtų medžiagų arba gamtai draugiškų alternatyvų. Gamyboje tikslingai mažinamas CO2 lygis. Nuolat tobulinama aplinką tausojanti žaliavų valdymo ir gamybos atliekų eliminavimo sistema.